به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی دکتر داریوش جاوید را به عنوان سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر داریوش جاوید

با سلام

با عنایت به مراتب تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه» منصوب می شوید. 

از جنابعالی انتظار می رود با بهره گیری از کلیه ظرفیت های معنوی، مادی و سرمایه های انسانی دانشگاه در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر گسترش فضای انقلابی و حفظ کیان دانشگاه، بهبود معیشت کارکنان و اجرای برنامه 5 ساله دانشگاه آزاد اسلامی، بالاخص بسته های کاری «افزایش بهره وری و پایداری اقتصادی» و «دستیابی به سازمان یاد گیرنده» و با تأکید بر محورهای زیر اهتمام ورزید:

1ـ سامانه سپاری، چابک سازی و هوشمندسازی ساختار تشکیلاتی، فرایندها و نظام های مدیریتی با رویکرد افزایش یکپارچگی، بهره وری و قابلیت یادگیری

2ـ بهره گیری از سامانه های اطلاعاتی، تحلیلی و هشداردهی با هدف افزایش هوش سازمانی

3ـ توسعه و ارتقاء نظامهای مدیریت، منابع انسانی و تعلق سازمانی و بهره وری با تلاش مستمر در جهت افزایش مشارکت و رضایتمندی آنها

4ـ مولدسازی دارایی های دانشگاه به ویژه دارایی ملکی و زیرساخت ها با رویکرد چندمنظوره سازی و درآمدزایی

5ـ متنوع سازی و ایجاد منابع مالی جدید با سرمایه گذاری های درآمدزا

6ـ اصلاح فرایندها و زیرساخت ها در جهت افزایش بهره وری، کیفیت و کارایی هزینه ای در بخشهای مختلف اداری و خدماتی

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

محمدمهدی طهرانچی

دکتر داریوش جاوید که از بدنه دانشگاه آزاد اسلامی است، سال‌ها در واحدهای مختلف این دانشگاه مشغول فعالیت بوده که برخی از مهم‌ترین مسئولیت‌های ایشان به شرح زیر است:

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان

عضو کمیسیون دائمی دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان

رئیس کمیسیون اداری و مالی مناطق 5 و 23 دانشگاه آزاد اسلامی

دبیر هم‌اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

دکتر جاوید با مدرک دکتری تخصصی حسابداری، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد است که دارای حدود 50 مقاله ISI و 8 مقاله علمی پژوهشی، 100 مقاله در همایش های داخلی، منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی است. همچنین همکاری در تألیف، تدوین و ویراستاری 3 عنوان کتاب تخصصی حسابداری، استاد نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای بروجرد و همدان در سال‌های 1388 تا 1390، پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در سال 1391 و استاد برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در سال‌های 1392 و 1393 و... را در رزومه علمی خود دارد.

همچنین دکتر طهرانچی طی نامه ای جداگانه ضمن تبریک انتصاب دکتر محمدمهدی فداکار به سمت استاندار کرمان از زحمات و تلاشهای وی در دوران مسئولیت «معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه» قدردانی کرد. 

انتهای پیام/