طراحی سایت
پنجشنبه 20 مرداد 1401.
امروز:
الخميس 14 محرم 1444.
مطابق با:
Aug 11 2022.
برابر با :

رویداد ملی گام دوم در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی
برای ورود به پایگاه اطلاع رسانی رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی، بر روی تصویر کلیک نمایید
دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد
تور مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد
دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد
دانشگاه پیشرو در کارآفرینی
خرم آباد دیار کهن
آثار تاریخی و طبیعی شهرستان خرم آباد

IAUKhorramabad

khomaini 18554

Azad

  IMG 0238 

 

جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی مسئولان استانی دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر فیاض بخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، ششمین جلسه هم‌اندیشی و هم‌افزایی مسئولان استانی دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی، صبح امروز به صورت مجازی با حضور دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر نفیسه فیاض بخش مشاور ریاست دانشگاه در امور زنان و خانواده و رئیس کارگروه ویژه این امور و دکتر عصمت سوادی مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

 

دکتر فیاض بخش در این جلسه با تأکید بر اهمیت سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسئولان استانی دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اجرایی کردن اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه، برگزاری مستمر کمیته تعامل دانشگاه و خانواده و فعالیت های مهدویت اقدام کنند.

در این جلسه مسئولان استانی دفتر امور زنان و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی نیز به ارائه مطالبی در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه های مطرح شده پرداختند.

همچنین در پایان این جلسه از دانشگاه آزاد اسلامی استان های آذربایجان شرقی، لرستان، زنجان، فارس، البرز و سمنان که در سه حوزه سند تحول و تعالی دانشگاه، برگزاری کمیته‌های تعامل دانشگاه و خانواده و فعالیت های مهدویت اقدام چشمگیری داشته اند، قدردانی شد.